בצל המלחמה: גיוס תרומות לרכישת אמבולנס חדש ומתקדם מציל חיים חינם לחולים

  1. ראשי
  2. בצל המלחמה: גיוס תרומות לרכישת אמבולנס חדש ומתקדם מציל חיים חינם לחולים
ימים קשים לא פשוטים ומאתגרים עוברים על כולנו בעקבות המלחמה הקשה וירי הטילים על ישראל. עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה בראשותו של מייסד ומנכ"ל העמותה שמעון סבג החלה בימים אלה במבצע גדול ונרחב בגיוס המונים של תרומות בסיוע בהשלמת רכישת אמבולנס חדש המצויד בציוד רפואי מתקדם חינם לניצולי שואה, קשישים ומשפחות מעוטי יכולת שאין ידם משגת לשלם עבור הנסיעה באמבולנס ומזמינה גם אתכם הקהל הרחב להצטרף ולסייע. 

העמותה פונה לקהל הרחב ומבקשת מכם בכל לשון של בקשה אל תהססו, בואו גם אתם והצטרפו אלינו בהשלמתו של רכישת האמבולנס החדש, בואו גם אתם ותהיו שותפים ביחד איתנו – בואו לסייע ולתרום ! ניתן לתרום ולסייע כאן באתר באמצעות כרטיס אשראי, "ביט" ו"פייבוקס". לתרומות ניתן להתקשר בכל שעות היום לטלפון 8602*
כל סכום יתקבל בברכה, בתודה מקרב לב ותבואו על הברכה, שמעון סבג 

בימים אלה "השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" משלימה את רכישתו של אמבולנס חדש שיכיל את הציוד הרפואי הבסיסי והמתקדם שאותו היא תורמת לעמותת "יד עזר לחבר". תרומתו של האמבולנס היא רק חלק מפעילויות הסיוע הרבות והמגוונות של השגרירות הנוצרית הבינלאומית עם תחילת המלחמה.

מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" שמעון סבג אמר בהתרגשות: "צוות השגרירות הנוצרית פועל בצוותא וביחד עם צוות מתנדבי עמותת "יד עזר לחבר" כבר החל משנת 2008, הוא מביא איתו מספר רב של מתנדבים בעיקר מגרמניה ומשוויץ, אחיות, רופאים, פיזיוטרפיסטים, בעלי מקצוע טכניים ועוד והם מסייעים לניצולי השואה של העמותה, דיירי "הבית החם של ניצולי השואה" בכל תיפקודי שעות היום, 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע ובאים להתנדב רק כדי לעזור לנו, וזה כלל לא מובן מאליו.

ברצוני להודות תודה ענקית ועצומה מקרב לב ל"שגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" ולעומד בראשה ידיד האמת היקר שלנו נשיאה הד"ר יורגן בולר, לגב' ניקול יודר מנהלת מח' הרווחה והגב' יהודית סץ סגנית מחלקת הרווחה, המסייעת, עוזרת ותורמת לעמותת "יד עזר לחבר" והעושים עבודת קודש. פעילותה הבלתי נלאית של השגרירות הנוצרית בהסברה העולמית הבינלאומית היא מעולה ומצוינת ואם לא הטובה ביותר שיש לנו בעולם, חזקים ביחד ורק ביחד ננצח, כוחינו באחדותינו ! ה' עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן, ה' יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם".

עמותת "יד עזר לחבר" פועלת ללא כוונת רווח ואינה מתוקצבת על ידי המדינה ואו הרשויות וכל פעילותה ממומנת ע"י תרומות פרטיות בלבד. לעמותה קיים ניהול תקין מרשם העמותות וסעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

עמותת "יד עזר לחבר" בית חם לניצולי שואה. ע"ר 580381960
תפריט
נגישות