בצל משבר הקורונה: בתי המשפט משבחים את פעילותה של עמותת "יד עזר לחבר"

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 9 ביוני 2020

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

אנו עדיין בעיצומו של משבר התפרצות נגיף הקורונה בישראל שהחל לפני למעלה מ-3 חודשים, בתקופה קשה זאת ימים קשים ולא פשוטים עוברים על כולנו. במהלכו של משבר הקורונה פעלה עמותת "יד עזר לחבר" במספר תחומים ומישורים שונים ומגוונים וכל זאת למען הקהילה הזולת והחלש בחברה.בין כל עשרות מכתבי התודה וההוקרה שזרמו הגיעו ונשלחו אל משרדי עמותת "יד עזר לחבר" הנמצאים בקריית החסד של העמותה בשכונת הדר בחיפה, הגיעו גם שתי מכתבי תודה והוקרה מרגשים ביותר אותם שלחו בתי המשפט.במכתב התודה ששלח בית המשפט נאמר להלן: "בחודשים האחרונים פקדה את ארצנו מגפת הקורונה, שהביאה עימה מצוקה כלכלית קשה, שפגעה באופן מיוחד בשכבות החלשות ביותר בחברה".

עוד מצויין במכתב: "בתקופה זו של קושי ומצוקה נרתמתם וסייעתם באופן מעורר התפעלות בהבטחת ביטחון תזונתי לאוכלוסייה החלשה והנזקקת. ברצוננו להודות לכם מעומק הלב על ההתגייסות והעזרה. הסיוע שהענקתם למשתתפי התוכנית סייע באופן משמעותי למשתתפי התוכנית ובני משפחותיהם לשרוד את מצב החירום. אך יותר מכך הוא סייע בביסוס תחושת אמון ושייכות לקהילה, שהינם כה חיוניים בהליך השיקום. מצורפים גם דברי הערכתה של כבוד השופטת אורית קנטור, שופטת בית המשפט הקהילתי בחיפה, על העזרה שהענקתם למשתתפי התוכנית". מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" מר שמעון סבג, אמר: "מכתבי התודה וההוקרה שהגיעו אלינו שנשלחו מבתי המשפט ריגשו אותנו וחיזקו אותנו מאוד. אצלנו בעמותת "יד עזר לחבר" אין לנו רגע דל ואנחנו לא נחים לרגע, בכלל בכל ימות השנה גם בימי משבר הקורונה וגם בימי חירום למענם של ניצולי השואה, הקשישים, אמהות חד-הוריות, משפחות מעוטי יכולת, החלש בחברה נזקקים ועוד. זאת היא חובתינו המוסרית וזכותנו להגביר וכמה שיותר את הסולידריות החברתית בכל תקופה. כך חרטתי על דיגלה של עמותת "יד עזר לחבר" מפעל חיי שאותה ייסדתי לפני למעלה מ-3 עשורים וכך גם אעשה !"

בתמונה: מר שמעון סבג מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר"

צילומי מכתבי בתי המשפט: עמותת "יד עזר לחבר", אדיר יזירף. 

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

עמותת "יד עזר לחבר" פתחה במבצע לוגיסטי ענק וחסר תקדים גם בסגר השלישי: אלפי חבילות מזון ארזה וחילקה "יד עזר לחבר" לניצולי שואה, קשישים ולמשפחות מעוטי יכולת ● מנכ"ל העמותה, סבג: "שברנו כבר את כל השיאים, לצערי, מסגר לסגר המספרים רק מתעצמים, העמותה לא תשאיר אף רעב אחד גם בסגר השלישי, יהיה בסדר בסגר !"
עמותת "יד עזר לחבר" פועלת לטובת שיקומם של אסירים משוחררים ואסירים לשעבר !

למי תקדיש השנה עמותת "יד עזר לחבר" את טקס "יום השואה הבינלאומי" שיחול ב 27.1.2021 ?

31 בדצמבר 2020
עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה מקיימת כידוע מידיי שנה בשנה שני אירועים גדולים בטקסים מכובדים ומרשימים לעיני קהל של אלפי […]
למי תקדיש השנה עמותת "יד עזר לחבר" את טקס "יום השואה הבינלאומי" שיחול ב 27.1.2021 ?