בצל משבר הקורונה: מעצבי שיער סיפרו בהתנדבות מלאה את ניצולי השואה

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 5 במאי 2020

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

ימים קשים ולא פשוטים עוברים על כולנו בשל משבר הקורונה, לאט לאט חוזרים לשיגרת החיים אך השיגרה המלאה עוד רחוקה מאיתנו … הסובלים העיקריים ממשבר זה הם ניצולי השואה והקשישים וזאת בגלל גילם המופלג הם נמצאים בבידוד ארוך ומתמשך כבר קרוב לחדשיים ימים.בתחילת השבוע, פירסם מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה מר שמעון סבג ברשתות החברתיות: "אצלנו ב"בית החם של ניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה כבר למעלה מחודשיים ימים שניצולי השואה דיירי ה"בית החם של ניצולי השואה" שוהים בבידוד מתמיד ארוך ומתמשך וזאת בגלל גילם המופלג. שלמה בן 93, ג'ניה בת 97, ומרים בת 99 ורבים אחרים כולם ניצולי שואה ששרדו בגבורה אמיצה את תופת מחנות ההשמדה ויד הצורר הנאצי לא רוצים הפעם לתת לנגיף הקורונה לנצח ולהביס אותם, שלושתם פשוט מאוד מחפשים בדחיפות ספר או ספרית, מניקוריסטית ופדיקוריסטית, הם רוצים לעשות צבע בשיער וטיפולי מניקור ופדיקור שזמן רב לא עשו. אז אם אתם בעיניין ואתם במקצוע זה ומוכנים לסייע לנו, או אם אתם מכירים מישהו או מישהי שיוכלו להגיע אל קריית החסד שלנו בחיפה ויוכלו לטפל ולפנק את ניצולי השואה ולעשות להם טוב על הלב בהתנדבות מלאה או במחיר סימלי – נשמח מאוד למחווה בימים קשים ולא פשוטים אלה, אז זהו הזמן וזהו גם הרגע, פנו אלינו, מחכים לתגובות שלכם !"בעקבות פירסום הודעתו של מר סבג ברשתות החברתיות התגובות לא איחרו לבוא ונכון לעכשיו מר סבג כבר קיבל עשרות אלפי לייקים ומעל לאלף תגובות חיוביות ואלפי שיתופים. ואנחנו רוצים להכיר לכם את 2 הצדיקים הענקיים האלה את אהוד אלבז ודור עצמון שניהם מעצבי שיער וספרים עם שהגיעו עם ציוד הספרות שלהם ועם כל הלב והנשמה והתייצבו הבוקר בקריית החסד של ה"בית החם של ניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" הנמצאת ברחוב קסל שבשכונת הדר בחיפה. בתום טיפולי השיער התספורות והצבע שהעניקו מעצבי שיער אלה לניצולי השואה ששמחו להגעתם העניק מר סבג תעודות הוקרה וספרים אודות הבית החם של ניצולי השואה של העמותה.אחד מניצולי השואה הרבים שהתייצבו להסתפר היה גם ניצול השואה מיאש שברומניה שלמה שרצר, בן 93 שאמר במהלך התספורת: "כל הכבוד לכם ספרים, זה כלל לא מובן מאליו שעזבתם הכל ובאתם לספר אותנו כאן אצלנו בקריית החסד של העמותה, ימים קשים עוברים עלינו, שרדנו את תופת מחנות ההשמדה בגבורה אמיצה אז נעבור גם את משבר הקורונה".

אז לאלה מכם שעדיין לא מכירים … את אהוד אלבז תוכלו למצוא במספרה שלו לעיצוב שיער, איפור וסירוק כלות הנמצאת ברחוב חנה סנש 45 בחיפה, לכניסה לאתר האינטרנט של אהוד אלבז לחץ כאן !!! … ואת דור עצמון תוכלו למצוא במספרת "טפירו" הנמצאת בקומה 3 ב"גרנד קניון" בדרך שמחה גולן 54, חיפה, מספרת "טפירו" מתמחה בתספורות נשים, גברים וילדים.צילומים: אדיר יזירף.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

לקראת ראש השנה: אלפי חבילות מזון נארזו וחולקו לניצולי שואה ולמשפחות מעוטי יכולת במבצע ענק וחסר תקדים של עמותת “יד עזר לחבר” בחיפה ● העמותה תמשיך לחלק חבילות עד כניסת ערב החג וקוראת לציבור הרחב לפתוח את הלב לסייע ולתרום בטל: 8602*
לקראת ראש השנה: עשרות אלפי חבילות מזון תארוז ותחלק עמותת "יד עזר לחבר" לניצולי שואה ולמשפחות מעוטי יכולת ● מנכ"ל העמותה, סבג: "השנה נשבור את כל השיאים, משנה לשנה המספרים רק מתעצמים, העמותה לא תשאיר אף רעב אחד בחג" !
לקראת שנת הלימודים החדשה: מאות מחשבים יוקרתיים, ילקוטים לבית ספר ואלפי צעצועים חילקה עמותת "יד עזר לחבר" לילדים ממשפחות מעוטי יכולת