מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר", סבג: "כולי גאווה אדירה בעובדי ומתנדבי עמותת "יד עזר לחבר" שנזעקו לעזור לאם חד הורית ושתי בנותיה שביתם נשרף כליל"

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 4 במאי 2020

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

לצערנו הרב, בסוף השבוע שעבר (שישי, 1.5) בשעה 20:32 פרצה שריפה עזה בדירת מגורים בקומה השלישית ברח' בית לחם בחיפה. ברגע האחרון חולצו דיירי הבית, אם ושתי בנותיה מהדירה הבוערת ולוחמי האש השיגו שליטה באירוע שהיה ללא נפגעים בנפש, אך לצערנו, נגרם נזק כבד ועצום לדירה שהתלקחה ונשרפה כליל באש.חוקר הדליקה מצא כי השריפה פרצה כתוצאה ממחשב נייד (לפטופ) שהונח על המיטה בעודו בטעינה. עם היוודע דבר השריפה עוד באותו הערב למייסד ומנכ"ל העמותה מר שמעון סבג הוא לא היסס לרגע … וכהרגלו בקודש החליט שצריך לפעול מיידית !אנו עדיין בעיצומו של משבר התפרצות נגיף הקורונה במדינת ישראל וימים קשים ולא פשוטים עוברים על כולנו ואתמול (ראשון, 3.5), הגיע מר סבג כדי לאמוד את הנזקים, ומיידית תרם לאם כרטיס על סך 5,000 ש"ח לחודש זה ו-5,000 ש"ח לחודש הבא שיעמוד לרשותה לרכישת מזון וצרכים ראשוניים.והבוקר (שני, 4.5) אצלנו בעמותה לא נחים לרגע ואין לנו רגע דל, כשהוא ועוד אנשים טובים הנמצאים בדירה שנשרפה כליל אמר מייסד ומנכ"ל העמותה מר שמעון סבג: "כולי גאווה אדירה בעובדי ומתנדבי עמותת "יד עזר לחבר" שנזעקו לעזור לאישה שהיא אם חד הורית וושתי בנותיה שביתה נשרף.הצוותים שלנו עוסקם שעות רבות מסביב לשעון בפינוי האשפה על מנת לאפשר את התחלתה ושיפוצה של הדירה בהקדם. על מנת שהאם ובנותיה יחזרו בהקדם לגור בדירה. בתור חיפאי אני אומר כי תמיד נשתדל להיות במקום בו זקוקים לעזרתנו, כך חרטתי על דיגלה של העמותה לפני יתר מ-3 עשורים וכך גם אעשה !" … נציין כי גם עורך דין רועי סבג השתתף בניהול המבצע בצד הלוגיסיטי. אם גם אתם רוצים לבוא ולסייע לנו זהו הזמן וזהו גם הרגע, אל תהססו התקשרו לטלפון 8602* !"ניתן לתרום לעמותה גם דרך האתר, ליחצו כאן !!!

צילומים: כבאות והצלה מרחב חוף, יוסף הירש.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

עמותת "יד עזר לחבר" פתחה במבצע לוגיסטי ענק וחסר תקדים גם בסגר השלישי: אלפי חבילות מזון ארזה וחילקה "יד עזר לחבר" לניצולי שואה, קשישים ולמשפחות מעוטי יכולת ● מנכ"ל העמותה, סבג: "שברנו כבר את כל השיאים, לצערי, מסגר לסגר המספרים רק מתעצמים, העמותה לא תשאיר אף רעב אחד גם בסגר השלישי, יהיה בסדר בסגר !"
עמותת "יד עזר לחבר" פועלת לטובת שיקומם של אסירים משוחררים ואסירים לשעבר !

למי תקדיש השנה עמותת "יד עזר לחבר" את טקס "יום השואה הבינלאומי" שיחול ב 27.1.2021 ?

31 בדצמבר 2020
עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה מקיימת כידוע מידיי שנה בשנה שני אירועים גדולים בטקסים מכובדים ומרשימים לעיני קהל של אלפי […]
למי תקדיש השנה עמותת "יד עזר לחבר" את טקס "יום השואה הבינלאומי" שיחול ב 27.1.2021 ?