מבצע חדש חסר תקדים ומרגש: "נעבור את זה ביחד – עמותת "יד עזר לחבר" למען הקהילה !"

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 6 במאי 2020

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

"נעבור את זה ביחד – עמותת "יד עזר לחבר" למען הקהילה !" … אנו שמחים לבשר לכם כי עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה פתחה ממש בימים אלה במבצע חדש, חסר תקדים ומרגש למען הקהילה בחלוקת עשרות אלפי מסיכות מיגון נגד נגיף הקורונה בחינם לניצולי שואה, קשישים, אמהות חד-הוריות, למשפחות מעוטי יכולת ולנזקקים, אך לבד איננו יכולים … בואו גם אתם ותהיו שותפים למצווה קדושה וחשובה זאת …
תרומה כמתנת ידיכם לעמותת "יד עזר לחבר" תתקבל ברצון ותבוא עליכם הברכה … דבר שיעזור לנו ויסייע לנו לחלק את המסכות ולכמה שיותר אנשים !!! … אל תהססו, אנחנו מחכים לתרומות שלכם ! תודה מקרב לב לכולם !

לתרומות ניתן להתקשר למוקד הטלפוני שלנו בטלפון: 8602* ואו ישירות דרך הלינק להלן, ליחצו כאן – נעבור את זה ביחד עם עמותת "יד עזר לחבר" למען הקהילה !!! אל תהססו, אנחנו מחכים לתרומות שלכם ותודה מראש !

בתמונה: מר שמעון סבג מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר"

צילומים: ג'ו לוציאנו, אדיר יזירף.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

עמותת "יד עזר לחבר" פתחה במבצע לוגיסטי ענק וחסר תקדים גם בסגר השלישי: אלפי חבילות מזון ארזה וחילקה "יד עזר לחבר" לניצולי שואה, קשישים ולמשפחות מעוטי יכולת ● מנכ"ל העמותה, סבג: "שברנו כבר את כל השיאים, לצערי, מסגר לסגר המספרים רק מתעצמים, העמותה לא תשאיר אף רעב אחד גם בסגר השלישי, יהיה בסדר בסגר !"
עמותת "יד עזר לחבר" פועלת לטובת שיקומם של אסירים משוחררים ואסירים לשעבר !

למי תקדיש השנה עמותת "יד עזר לחבר" את טקס "יום השואה הבינלאומי" שיחול ב 27.1.2021 ?

31 בדצמבר 2020
עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה מקיימת כידוע מידיי שנה בשנה שני אירועים גדולים בטקסים מכובדים ומרשימים לעיני קהל של אלפי […]
למי תקדיש השנה עמותת "יד עזר לחבר" את טקס "יום השואה הבינלאומי" שיחול ב 27.1.2021 ?