עמותת "יד עזר לחבר" ממשיכה לחלק חבילות מזון לניצולי שואה, קשישים ולמשפחות מעוטי יכולת

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 8 במאי 2020

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

בצל משבר נגיף הקורונה ובהמשך למצב הכלכלי במשק עקב משבר זה החליט מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה מר שמעון סבג כי מתנדבי העמותה ימשיכו בפעילותם ההתנדבותית בחלוקת עשרות חבילות מזון לניצולי שואה, קשישים, אמהות חד-הוריות, משפחות מעוטי יכולת ולנזקקים וזאת מנת שיוכלו להתארגן במזון בסיסי גם לקראת הימים הקרובים. בהתאם להחלטתו של מר סבג יצאו מתנדבי העמותה גם היום (שישי, 8.5) לחלק חבילות מזון עד שעות ספורות לפני כניסת השבת. לא ניתן לנגיף הקורונה לשבש לנו את החיים, אנחנו נביס וננצח את נגיף הקורונה !

אם גם אתם רוצים לתרום ולסייע לנו זה הזמן וזהו גם הרגע התקשרו למוק הטלפוני שלנו לטלפון שמספרו 8602* או באמצעות האתר, בקישור להלן, ליחצו כאן !!!צילומים: עמותת "יד עזר לחבר".

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

לקראת ראש השנה: אלפי חבילות מזון נארזו וחולקו לניצולי שואה ולמשפחות מעוטי יכולת במבצע ענק וחסר תקדים של עמותת “יד עזר לחבר” בחיפה ● העמותה תמשיך לחלק חבילות עד כניסת ערב החג וקוראת לציבור הרחב לפתוח את הלב לסייע ולתרום בטל: 8602*
לקראת ראש השנה: עשרות אלפי חבילות מזון תארוז ותחלק עמותת "יד עזר לחבר" לניצולי שואה ולמשפחות מעוטי יכולת ● מנכ"ל העמותה, סבג: "השנה נשבור את כל השיאים, משנה לשנה המספרים רק מתעצמים, העמותה לא תשאיר אף רעב אחד בחג" !
לקראת שנת הלימודים החדשה: מאות מחשבים יוקרתיים, ילקוטים לבית ספר ואלפי צעצועים חילקה עמותת "יד עזר לחבר" לילדים ממשפחות מעוטי יכולת