עמותת "יד עזר לחבר" ממשיכה לחלק חבילות מזון לניצולי שואה, קשישים ולמשפחות מעוטי יכולת

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 8 במאי 2020

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

בצל משבר נגיף הקורונה ובהמשך למצב הכלכלי במשק עקב משבר זה החליט מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה מר שמעון סבג כי מתנדבי העמותה ימשיכו בפעילותם ההתנדבותית בחלוקת עשרות חבילות מזון לניצולי שואה, קשישים, אמהות חד-הוריות, משפחות מעוטי יכולת ולנזקקים וזאת מנת שיוכלו להתארגן במזון בסיסי גם לקראת הימים הקרובים. בהתאם להחלטתו של מר סבג יצאו מתנדבי העמותה גם היום (שישי, 8.5) לחלק חבילות מזון עד שעות ספורות לפני כניסת השבת. לא ניתן לנגיף הקורונה לשבש לנו את החיים, אנחנו נביס וננצח את נגיף הקורונה !

אם גם אתם רוצים לתרום ולסייע לנו זה הזמן וזהו גם הרגע התקשרו למוק הטלפוני שלנו לטלפון שמספרו 8602* או באמצעות האתר, בקישור להלן, ליחצו כאן !!!צילומים: עמותת "יד עזר לחבר".

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

חברות "מעגל נשים חיפה" הגיעו לשמח את ניצולי השואה של "יד עזר לחבר"

30 בינואר 2021
קבוצת נשים החברות בארגון "מעגל נשים חיפה" הגיעו השבוע (חמישי, 28.1.2021) לבקר ולשמח את ניצולי השואה דיירי ה"בית החם של […]
חברות "מעגל נשים חיפה" הגיעו לשמח את ניצולי השואה של "יד עזר לחבר"
בצל משבר הקורונה והסגר השלישי צויין "יום השואה הבינלאומי" בטקס מרגש ומיוחד בעמותת "יד עזר לחבר" בחיפה
עמותת "יד עזר לחבר" פתחה במבצע לוגיסטי ענק וחסר תקדים גם בסגר השלישי: אלפי חבילות מזון ארזה וחילקה "יד עזר לחבר" לניצולי שואה, קשישים ולמשפחות מעוטי יכולת ● מנכ"ל העמותה, סבג: "שברנו כבר את כל השיאים, לצערי, מסגר לסגר המספרים רק מתעצמים, העמותה לא תשאיר אף רעב אחד גם בסגר השלישי, יהיה בסדר בסגר !"