סבג: "העמותה תעשה כל שביכולתה על מנת שלא נשאיר אף רעב אחד בחג הפסח !"

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 17 באפריל 2019

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

שמעון סבג, מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר": "העמותה תעשה כל שביכולתה ממש עד כניסת ערב החג על מנת שלא נשאיר אף רעב אחד בחג הפסח !"

אצלנו בקריית החסד של עמותת "יד עזר לחבר" אין לנו רגע דל ולא נחים לרגע … ממש בעוד יומיים, ביום שישי הקרוב (19.4) יגיע אלינו גם חג הפסח העומד לו כבר על סף דלתות בתינו, אנו כהרגלנו ממשיכים בכל המרץ ובכל הכוח במלאכת העשייה והנתינה למענם של ניצולי השואה והנזקקים. המתנדבים הרבים ממשיכים במרתון אריזת חבילות המזון לחג וחלוקתם. כולי אושר לראות את המוני המתנדבים ובתוך כך, גם את המוני המשאיות הממשיכות להגיע ולפרוק מוצרי מזון בהם גם בשר ועופות שעם פריקתם מהמשאיות עושים את דרכן ישירות אל חבילות המזון שיעשו עוד היום את דרכן למאות נזקקים העמותה כבר זמן נהפכה לחמ"ל מבצעי בכל הפרוייקט הענק וחסר התקדים הזה בסיוע לנזקקים, אציין כי אעשה כל שביכולתי על מנת לא להשאיר אף רעב אחד לחג הפסח ! ! !

לצערי הרב, משנה לשנה מספרם הולך ועולה ולאלפי נזקקים בעיר חיפה, אין עדיין מזון לחג הפסח, זאת המציאות הקשה והכואבת ביותר שלנו שנת 2019. השנה העמותה שברה את כל השיאים וכבר חרגנו אפילו מגבולות היכולת שלנו, חרטנו על דיגלנו שנחלק עד תחילת ערב חג הפסח עוד מאות חבילות מזון.

חברים יקרים, כמובן לבד אינני יכול לעמוד במשימה ואני עדיין פונה אליכם בקריאה נרגשת ביותר לתרום ולסייע לנו, בוא גם אתם ותעזרו לנו ותתרמו גם אתם ותהיו ביחד עימנו שותפים למצווה הגדולה הזאת על מנת שלא נשאיר אף אחד רעב בחג. לתרומות התקשרו גם ברגעים אלה ובכל רגע למספר הטלפון:  8602* ותודה רבה לכולם !

צילומים: עמותת "יד עזר לחבר". 

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

אורחים מחו"ל: משלחות גדולות מסינגפור ושוויץ ביקרו ב"מוזיאון השואה" בחיפה

4 בדצמבר 2019
מאות אורחים ממשיכים להגיע ולבקר את ניצולי השואה ב"בית החם של ניצולי השואה" השוכן בקריית החסד של עמותת "יד עזר […]
אורחים מחו"ל: משלחות גדולות מסינגפור ושוויץ ביקרו ב"מוזיאון השואה" בחיפה

מרגש: לוחמי הכומתות הירוקות של משמר הגבול למען ניצול השואה 

2 בדצמבר 2019
במהלך השבוע שעבר (שני, 18.11.2019) הגיע קבוצה גדולה מיחידת שוטרי "משמר הגבול" אל ה"בית החם של ניצולי השואה" של העמותה […]
מרגש: לוחמי הכומתות הירוקות של משמר הגבול למען ניצול השואה 
"מצילים את אברהם" – עמותת "יד עזר לחבר" מצילה את ניצול השואה, אל תהססו בואו ותתרמו גם אתם !