סבג: "העמותה תעשה כל שביכולתה על מנת שלא נשאיר אף רעב אחד בחג הפסח !"

הועלה על ידי:
נכתב בתאריך: 17 באפריל 2019

שתף / שתפי את העמוד בפייסבוק או בוואטסאפ

שמעון סבג, מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר": "העמותה תעשה כל שביכולתה ממש עד כניסת ערב החג על מנת שלא נשאיר אף רעב אחד בחג הפסח !"

אצלנו בקריית החסד של עמותת "יד עזר לחבר" אין לנו רגע דל ולא נחים לרגע … ממש בעוד יומיים, ביום שישי הקרוב (19.4) יגיע אלינו גם חג הפסח העומד לו כבר על סף דלתות בתינו, אנו כהרגלנו ממשיכים בכל המרץ ובכל הכוח במלאכת העשייה והנתינה למענם של ניצולי השואה והנזקקים. המתנדבים הרבים ממשיכים במרתון אריזת חבילות המזון לחג וחלוקתם. כולי אושר לראות את המוני המתנדבים ובתוך כך, גם את המוני המשאיות הממשיכות להגיע ולפרוק מוצרי מזון בהם גם בשר ועופות שעם פריקתם מהמשאיות עושים את דרכן ישירות אל חבילות המזון שיעשו עוד היום את דרכן למאות נזקקים העמותה כבר זמן נהפכה לחמ"ל מבצעי בכל הפרוייקט הענק וחסר התקדים הזה בסיוע לנזקקים, אציין כי אעשה כל שביכולתי על מנת לא להשאיר אף רעב אחד לחג הפסח ! ! !

לצערי הרב, משנה לשנה מספרם הולך ועולה ולאלפי נזקקים בעיר חיפה, אין עדיין מזון לחג הפסח, זאת המציאות הקשה והכואבת ביותר שלנו שנת 2019. השנה העמותה שברה את כל השיאים וכבר חרגנו אפילו מגבולות היכולת שלנו, חרטנו על דיגלנו שנחלק עד תחילת ערב חג הפסח עוד מאות חבילות מזון.

חברים יקרים, כמובן לבד אינני יכול לעמוד במשימה ואני עדיין פונה אליכם בקריאה נרגשת ביותר לתרום ולסייע לנו, בוא גם אתם ותעזרו לנו ותתרמו גם אתם ותהיו ביחד עימנו שותפים למצווה הגדולה הזאת על מנת שלא נשאיר אף אחד רעב בחג. לתרומות התקשרו גם ברגעים אלה ובכל רגע למספר הטלפון:  8602* ותודה רבה לכולם !

צילומים: עמותת "יד עזר לחבר". 

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

חדש!

"סמל ההישרדות": בגיל 100 הלכה לעולמה ניצולת השואה שושנה קולמר

14 ביולי 2019
ראש הממשלה נתניהו: "נמשיך ללכת בדרכה ונבטיח שזיכרון השואה ימשיך לעבור ביתר שאת מדור לדור" * שרת התרבות והספורט, רגב: […]
"סמל ההישרדות": בגיל 100 הלכה לעולמה ניצולת השואה שושנה קולמר

אורחים מהעולם: משלחות מאיסלנד, נורבגיה ואיי פארו ביקרו במוזיאון השואה בחיפה

2 ביולי 2019
ביקורן של משלחות רבות ממדינות שונות מרחבי העולם כולו כבר הפך שם דבר ובכלל לדבר שיגרתי בכל ימות השנה בעמותת […]
אורחים מהעולם: משלחות מאיסלנד, נורבגיה ואיי פארו ביקרו במוזיאון השואה בחיפה

עובדי קבוצת "שטראוס" הכינו ארוחת בוקר בריאותית לניצולי השואה

19 ביוני 2019
השבוע, ביום שלישי 18.6.2019, הגיעה קבוצה גדולה של עובדי מחלקת הרכש הייצורי של קבוצת "שטראוס" השוכנת באיזור התעשייה בר-לב שליד […]
עובדי קבוצת "שטראוס" הכינו ארוחת בוקר בריאותית לניצולי השואה