לוחמים למען לוחמים במיזם חברתי ייחודי: לוחמים ולוחמות מקהילת הפוסט טראומה ישמשו כמנטורים עבור נפגעי מלחמת חרבות ברזל

  1. ראשי
  2. לוחמים למען לוחמים במיזם חברתי ייחודי: לוחמים ולוחמות מקהילת הפוסט טראומה ישמשו כמנטורים עבור נפגעי מלחמת חרבות ברזל
ארגון SOS ISRAEL למען הלוחמות והלוחמים בשיתוף עמותת "יד עזר לחבר" קמפיין מרגש ומיזם חברתי ייחודי: לוחמים ולוחמות מקהילת הפוסט טראומה ישמשו כמנטורים עבור נפגעי חרבות ברזל, ארגון SOS ISRAEL פועל בשנים האחרונות להעלאת המודעות לתופעת הפוסט טראומה. בעקבות המלחמה והמצב הנפשי הקשה בקרב הלוחמים, הקים הארגון יוזמה פורצת דרך שנועדה לעזור לנפגעי הפוסט טראומהב7.10 עם פרוץ מלחמת "חרבות ברזל", באותה שבת שחורה, זינק מספרם של החיילים נפגעי ה- PTSD – פוסט טראומה על רקע צבאי. מרבית החיילים הסובלים מ- PTSD מתמודדים עם תופעות רבות המשפיעות על התפקוד היומיומי שלהם.

אוכלוסיה חשובה המתמודדת עם פוסט הטראומה היא אוכלוסיית המילואימניקים, שממנה התגייסו מעל ל300%, השאירו משפחות מאחור ונלחמו למען המדינה. לוחמי המילואים הינם אוכלוסייה ייחודית שהפגיעה מותירה אותה תלושה ממציאות החיים השגרתית שהייתה לה טרום המלחמה.
עבורם אנחנו כאן.

אנו מיזם SOS, ארגון חברתי שהוקם לתמיכה בהלומי הקרב ומטפל בפוסט הטראומה באמצעות מנטורינג ייחודי של לוחמים ולוחמות שחוו גם הם הלם קרב, ומצאו מרפא ביכולת לספר את הסיפור שלהם ולהעביר את המסרים החזקים שלו הלאה.

להאזנה לראיון עם הגב' יערית שושן ברדיו 103fm , לחץ כאן !

במהלך השנים פעלנו רבות להעלאת המודעות לנפגעי הלם קרב באמצעות תערוכות בינלאומיות ומפגשים בין הלוחמים והלוחמות. הייחודיות של חיבור בין לוחמי עבר לבין חיילי המילואים שחוו את אותן החוויות ומתמודדים עם קשיים דומים ובאמצעותן למצוא את הכוחות והדרך להתמודד עם הקושי.

בימים אלה אנו פועלים לפתיחת קבוצות תמיכה במספר ערים שבהן יפעלו המנטורים בליווי אנשי מקצוע מתחומי הטיפול, מיצוי הזכויות, הרצאות וכו' אשר יעניקו כלים וסיוע ללוחמים.

הצטרפו אלינו, ויחד נוכל להעניק להם תקווה לעתיד טוב. עתיד של חיים בריאים ומלאים.
Thank you for your service – "לוחמים למען לוחמים"

מיזם חברתי ייחודי: לוחמים ולוחמות מקהילת הפוסט טראומה ישמשו כמנטורים עבור נפגעי מלחמת חרבות ברזל

לתרומות ולסיוע ליחצו כאן ! 

תפריט
נגישות