בעקבות הלחימה בישראל: ביום ה-11 ללחימה ממשיכה ה"שגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" להושיט יד ולחבק את תושבי הדרום והצפון, חיילי צה"ל וכל כוחות הביטחון

  1. ראשי
  2. Events
  3. בעקבות הלחימה בישראל: ביום ה-11 ללחימה ממשיכה ה"שגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" להושיט יד ולחבק את תושבי הדרום והצפון, חיילי צה"ל וכל כוחות הביטחון

בעקבות הלחימה הקשה בדרום ובצפון, ירי הטילים הכבד על ישראל והמצב הביטחוני בה ממשיכה בימים אלה "השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" בראשותו של נשיאה הד"ר יורגן בולר, את המאמץ שלה והתגייסותה למן תחילת ימי הלחימה בישראל בהושטת יד ובחיבוק חם ואוהב את תושבי הדרום והצפון, בהם מאות ניצולי שואה, ילדים ואת חיילי צה"ל באוויר, בים וביבשה ואת כל כוחות הביטחון.

כמו-כן פירסמה ה"שגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" גם את הצהרת תמיכתה הגדולה לעם ישראל באמצעות סירטון המופץ במדינות רבות בעולם בהסברה עולמית בינלאומית מצויינת ומרשימה.

החל מהיום הראשון ללחימה כשהעלתה עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה את רמת הכוננות לגבוהה ביותר ב"מוקד החירום והמצוקה", התגייסה "השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" לסייע מיידית בכל הנדרש. מתנדביה הגיעו אל המרכז הלוגיסטי הגדול של העמותה בחיפה וזאת כל מנת לארוז חבילות למענם של תושבי הדרום והצפון, חיילי צה"ל וכל כוחות הביטחון.

החבילות הרבות שארזו מתנדביה לחיילים כוללות עוגות ושתייה, מזון יבש, מצרכי יסוד חיוניים, ציוד הגייני וטואלטיקה כמו משחות שיניים, מגבות, סבונים, שמיכות, סדינים, מטענים שונים לטלפונים ניידים, שישיות בקבוקי מים, קפה, לדרמנים, ועוד. החבילות שאותם ארזו לילדים תושבי הדרום כללו סוגים שונים של צעצועים למינהן לבנים ולבנות. בתוך כך, יש לציין את התודה הענקית לרשת מלונות "פתאל", למנכ"ל המלון שמעון אזולאי, לגב' מירי קפון מנהלת קשרי אורחים ולשף אסי פנחס, ממלון "ליאונרדו פלאזה" בחיפה על כל שיתוף הפעולה המבורך !

הבוקר (שלישי, 17.10.2023) במהלך יום הלחימה, אמר מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" שמעון סבג: "לצערי, עמותת "יד עזר לחבר" כבר מתורגלת למעלה מ-3 עשורים במקרים מסוג אלה של לחימה וירי טילים על ישראל, ואנו נערכים לכל תרחיש שיבוא. צוות השגרירות הנוצרית פועל ביחד עם צוות עמותת "יד עזר לחבר" החל משנת 2008, הוא מביא איתו מספר רב של מתנדבים בעיקר מגרמניה, ומשוויץ, אחיות, רופאים, פיזיוטרפיסטים, בעלי מקצוע טכניים ועוד והם מסייעים לניצולי השואה שלנו דיירי "הבית החם של ניצולי השואה" בכל תיפקודי שעות היום, 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע ובאים להתנדב רק כדי לעזור לנו, וזה כלל לא מובן מאליו.

ברצוני להודות תודה ענקית ועצומה מקרב לב ל"שגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים" ולעומד בראשה ידיד האמת היקר שלנו הד"ר יורגן בולר, לגב' ניקול יודר מנהלת מח' הרווחה והגב' יהודית סץ סגנית מחלקת הרווחה, המסייעת, עוזרת ותורמת לעמותת "יד עזר לחבר" והעושים עבודת קודש. תודה על כל שיתוף הפעולה המבורך ורב השנים ביננו, קל וחומר בתקופה מורכבת, קשה, מאתגרת ולא פשוטה גם בימים אלה של מלחמה וירי טילים על ישראל. חזקים ביחד, כוחינו באחדותינו ! ה' עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן, ה' יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם".

לתרומות ולסיוע לעמותת "יד עזר לחבר", לחץ כאן ! 

צילומים: יוסף הירש.

 

 

תפריט
נגישות