בצל המלחמה: עמותת "יד עזר לחבר" בגיוס תרומות לרכישת אמבולנסים להנצחתה של מאי נעים ז"ל שנרצחה בהתקפה הטרור הרצחנית של החמאס במסיבה בקיבוץ רעים * מוזמנים לתרום ולסייע ! 

  1. ראשי
  2. Events
  3. בצל המלחמה: עמותת "יד עזר לחבר" בגיוס תרומות לרכישת אמבולנסים להנצחתה של מאי נעים ז"ל שנרצחה בהתקפה הטרור הרצחנית של החמאס במסיבה בקיבוץ רעים * מוזמנים לתרום ולסייע ! 

בימים של מלחמה קשה וירי טילים על ישראל עמותת "יד עזר לחבר" החלה בגיוס המונים של תרומות לרכישת אמבולנסים לחולים שידם אינה משגת לשלם על הנסיעה באמבולנס. האמבולנסים יקראו ויונצחו לזיכרה ועל שמה של מאי נעים ז"ל, בת ה-24, שנרצחה ע"י מחבלי החמאס בהתקפת הטירור הרצחנית והאכזרית באותה שבת שחורה של חג שמחת תורה במסיבת הטבע בקיבוץ רעים, בעוטף עזה. אל תהססו, בואו והצטרפו אלינו גם אתם – בואו לתרום ולסייע !

בצל המלחמה הגיע השבוע (ראשון, 19.11.2023) פרשן ערוץ הספורט ומאמן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר שלמה שרף להתנדב בעמותת "יד עזר לחבר" בחיפה ובמרכז המזון הלוגיסטי הראשי הנקרא על שמה של מאי נעים ז"ל נכדתו שנרצחה בהתקפת הטירור הרצחנית והאכזרית של החמאס במסיבה בקיבוץ רעים.

 

עמותה "יד עזר לחבר" פועלת במגוון תחומים רבים נוספים כבר למעלה מ-3 עשורים של נתינה למען הקהילה. העמותה נוסדה בשנת 1995 בחיפה כשבשנת 2001 הפכה לעמותה רשומה ברשם העמותות. הרקע להקמתה היה מצבם הכלכלי והחברתי הקשה של ניצולי השואה בישראל.

   

כיום, מפעילה העמותה קריית חסד לתפארת הפרוסה על 3 רחובות בחיפה בה מתגוררים מספר רב של ניצולי שואה, שחיו בעבר מתחת לקו העוני, הם זוכים למגורים נאים, שלוש ארוחות ביום, לטיפולים במכון פיזיותרפיה ופעילויות חברתיות רבות ומגוונות מידי יום במועדון חברתי מפואר במתחם קריית החסד של העמותה. בנוסף, מחלקת העמותה מאות ארוחות חמות לניצולי שואה, קשישים ומשפחות מעוטי יכולת מידי יום וזאת באמצעות בית התמחוי שלה שהוקם למעלה מ-3 עשורים. העמותה מפעילה גם את "בית הילד" לילדים ונוער בסיכון, מסייעת לקשישים ולמשפחות מעוטי יכולת ועוד.

העמותה אינה מתוקצבת על ידי המדינה ואו הרשויות וכל פעילותה ממומנת ע"י תרומות פרטיות בלבד. לעמותה קיים ניהול תקין מרשם העמותות וסעיף 46 לצורכי המס.

לתרומות ניתן לתרום ולסייע באמצעות:

   

₪146,650

גוייסו ונתרמו עד עתה מתוך: 521,000 ₪ 

תפריט
נגישות