בצל המלחמה: מכבי חיפה נתנה את הנשמה ואת הלב באריזת חבילות מזון לניצולי שואה, קשישים ומשפחות מעוטי יכולת לחג הפסח

  1. ראשי
  2. Events
  3. בצל המלחמה: מכבי חיפה נתנה את הנשמה ואת הלב באריזת חבילות מזון לניצולי שואה, קשישים ומשפחות מעוטי יכולת לחג הפסח

השחקנים הירוקים ארזו במשך שעה בלבד 250 חבילות מזון שחולקו מיידית עם סיום אריזתם לניצולי שואה קשישים ומשפחות מעוטי יכולת בחיפה, הקריות וכל איזור הצפון.

למועדון הכדורגל מכבי חיפה יש כבר מסורת רבת שנים מבורכת בקשרי קהילה הדוקים ומבורכים עם עמותת "יד עזר לחבר" בראשותו של מייסד ומנכ"ל העמותה שמעון סבג המפעילה בית חם ל-100 ניצולי שואה בקריית חסד לתפארת הפרוסה על פני 3 רחובות בחיפה. כמיטב המסורת מידי שנה ולקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה כבר בתחילת השבוע הבא נרתמה קבוצת הבוגרים של המועדון הירוק מכבי חיפה ועצרה היום (שלישי, 16.4.2024) למספר שעות את אימוני כששחקניה התייצבו במרכז המזון הלוגיסטי שלה בחיפה

הנקרא ע"ש מאי נעים-שרף ז"ל, נכדתו האהובה של מאמן נבחרת ישראל בכדורגל לשעבר שלמה שרף שנקטפה בדמי ימיה בהתקפת הטירור הרצחנית של החמאס בשבת השחורה של ה-7 לאוקטובר וזאת על מנת לארוז חבילות מזון לחג הפסח שחולקו עוד באותו היום לניצולי שואה, קשישים ומשפחות מעוטי יכולת ברחבי העיר חיפה והצפון, העמותה כבר חודשיים עומלת וטורחת במבצע ענק וחסר תקדים במרתון של אריזת אלפי חבילות מזון לחג.

קבוצת הבוגרים הגיעה בהרכבה החזק שכלל את פייר קורנו, דין דוד, לורנצו שימיץ', השוער רועי פוקס וגוני נאור וביחד עימם גם התייצבה ובאה מנהלת מחלקת קשרי קהילה דין יודוביץ-דלל. נוכל לגלות לכם כי רק במשך בלבד אספו שחקני הקבוצה אלפי מוצרים שונים ומגוונים וכל אלה הם ארזו ל-250 חבילות מזון שכבר עשו את דרכן לבתיהם של ניצולי שואה, קשישים, אמהות חד-הוריות ומשפחות מעוטי יכולת בחיפה והקריות ובכלל בכל איזור הצפון.

במהלך אריזת חבילות המזון לחג הודה לשחקנים מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" שמעון סבג על המחווה היפה בהתנדבותם ואמר בהתרגשות רבה: "ברצוני להודות לכם מקרב לב ותודה ענקית לכל אחד ואחד מכם על כמות מדהימה, ומרשימה זאת של חבילות מזון שארזתם לחג הפסח. מועדון הכדורגל מכבי חיפה הוא אחד ממועדוני הכדורגל החברתיים ביותר שאני מכיר ואם לא מועדון הכדורגל החברתי ביותר בישראל.

זה כלל לא מובן מאליו שמכבי חיפה עוצרת את אימוניה וזאת רק על מנת לעזור ולסייע לנו באריזת חבילות המזון לפסח. תודה ענקית לנשיא המועדון מר יעקב (יענקלה) שחר ולמנכ"ל איציק עובדיה שלא שוכחים לרגע את ניצולי השואה לעולם, הם הגיבורים האמיתיים של כולנו. מאחל לקבוצה הרבה הצלחה במשחקיהם בליגה ובכל המסגרות ושיגיעו ויזכו להישגים, עוד תודה ענקית לכל המוני המתנדבים המגיעים אלינו לארוז חבילות מזון, עמותת "יד עזר לחבר" תעשה כל שביכולתה על מנת שלא להשאיר אף רעב אחד בחג הפסח, מאחל לכולם חג פסח שמח וכשר !".

מנהל הלוגיסטיקה של העמותה, חביב אוחנה, אמר: "קבוצות מכבי חיפה לא מובילות את הליגות רק על המגרש תחת ניהולם של נשיא המועדון  יעקב שחר, המנכ"ל איציק עובדיה. קבוצות המועדון אימצו כבר שנים רבות את הבית החם של ניצולי השואה. שחקני קבוצות המועדון מגיעות לעיתים קרובות לסייע במבצעי אריזת חבילות מזון לניצולי שואה בימי חג, אבל לא רק. הקבוצות השונות מגדול ועד קטן, הבוגרים, הנוער, הנערים והילדים מגיעות לבקר בקריית החסד של העמותה במהלך כל ימות השנה ושחקניה מבקרים במוזיאון השואה שבמתחם העמותה ונפגשים פנים אל פנים עם ניצולי השואה. שחקני הקבוצה תמיד נותנים לניצולי השואה את הנשמה ואת הלב, חג פסח שמח וכשר !".

עמותת "יד עזר לחבר" פונה לקהל הרחב, אם גם אתם רוצים לתרום ולסייע אל תהססו התקשרו בכל רגע לטלפון: 8602* או ליחצו כאן ! 

צילומים: עמותת "יד עזר לחבר"

תפריט
נגישות