עמותת "יד עזר לחבר" מתגייסת למאמץ הלחימה מושיטה יד ומחבקת את תושבי הדרום והצפון, חיילי צה"ל באוויר בים וביבשה וכל כוחות הביטחון !

אנא מכם כל תרומה בכל סכום תתקבל בברכה ! בזכותכם נצליח לדאוג שלחיילים הגיבורים שלנו ולתושבי הדרום והצפון לא ייחסר דבר בימים קשים אלו – רק ביחד איתכם ננצח !
0

גוייסו עד עתה מתוך ₪500,000

עמותת "יד עזר לחבר" מתגייסת למאמץ הלחימה מושיטה יד ומחבקת את תושבי הדרום והצפון, חיילי צה"ל באוויר, בים וביבשה וכל כוחות הביטחון ! כוחנו באחדותינו רק ביחד ננצח !

בעקבות הלחימה הקשה בדרום וירי הטילים הכבד על ישראל עמותת "יד עזר לחבר" שבחיפה בראשותו של מייסד ומנכ"ל העמותה שמעון סבג ערכה מתחילת היום הראשון ללחימה (שבת, 7.10.2023) ישיבת חירום דחופה וקיימה הערכת מצב מיוחדת.

"מוקד החירום והמצוקה" של העמותה העלה את רמת הכוננות שלו לגבוהה ביותר ונערך ככל שיידרש לעזור ולסייע למשפחות החיילים והתושבים הפצועים המאושפזים בבתי החולים ולחיילי צה"ל שגוייסו למבצע "חרבות ברזל", כמו כן גם לניצולי שואה, קשישים ומשפחות מעוטי יכולת באיזור הדרום ובכלל גם לתושבי חיפה והצפון ככל שיידרש.

העמותה גייסה מאות מתנדבים לטובת הסיוע בלחימה במלחמת "חרבות ברזל", מתנדבי העמותה הגיעו לבתי החולים השונים ברחבי הארץ בהם מאושפזים חיילי צה"ל ואזרחים שנפצעו באיזורי הלחימה הקשים. מתנדבי עמותה רבים הגיעו וחילקו מזון, עוגות ושתייה קרה למשפחות הפצועים.

בנוסף הגיעו מתנדבי עמותה רבים למקום הכינוס ומרכז הגיוס הראשי אליהם הגיעו אלפי חיילים, שם היא חילקה לחיילים אלה ציוד הגייני כמו משחות שיניים, מגבות, סבונים, שמיכות, סדינים, מטענים שונים לטלפונים ניידים, שישיות בקבוקי מים, קפה, לדרמנים, גם תפילין ועוד.

מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" שמעון סבג: "לצערנו הרב, עמותת "יד עזר לחבר" כבר מתורגלת למעלה מ-3 עשורים במקרים מסוג זה ונערכת לכל תרחיש שיבוא. "מוקד החירום והמצוקה" שחלק מיחידות המטה שלה הם "יחידת האופנועים" וה"סיירת ההומניטרית" תוגברו ויהיו בכוננות גבוהה ומתמדת של 24/7 ככל שיצטרכו לסייע לניצולי שואה, קשישים, משפחות מעוטי יכולת ובכלל לתושבי הדרום ולתושבי חיפה בקליטת הפניות הרבות ככל שיידרש והעברתם לטיפול צוותי החירום של העמותה. מדינת ישראל עוברת היום את אחד הימים הקשים בתולדותיה, היום יותר מתמיד חובתנו להיות מאוחדים, לתמוך אחד בשני לתרום ולסייע בכל מה שניתן, אנו זמינים לכל שאלה ובקשה בטלפון ב"מוקד החירום והמצוקה" של עמותת "יד עזר לחבר" בטלפונים: 8602*, 8607* – עמותת "יד עזר לחבר" מחבקת את תושבי הדרום והצפון, חיילי צה"ל באוויר, בים וביבשה ואת כל כוחות הביטחון ! ה' עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן, ה' יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם".

עמותת "יד עזר לחבר" מתגייסת למאמץ הלחימה ומחבקת את חיילי צה"ל כוחות הביטחון ותושבי הדרום והצפון !

בבקשה, אנא מכם זהו צו השעה ! כל תרומה בכל סכום יתקבל בברכה !
0

עד עתה גוייסו מתוך ₪500,000

כל התרומות לעמותת "יד עזר לחבר" מוכרות לצרכי מס על פי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

עמותה “יד עזר לחבר" Copyright ©️ 2022 ע"ר 580381960

נגישות