0
גוייסו מתוך 200,000₪

הבית החם לניצולי שואה

עמותת "יד עזר לחבר" נוסדה בשנת 1995 בחיפה. בשנת 2001 הפכה לעמותה רשומה ברשם העמותות. הרקע להקמתה היה מצבם הכלכלי והחברתי הקשה של ניצולי השואה בישראל. כיום, מפעילה העמותה קריית חסד לתפארת הפרוסה על 3 רחובות בחיפה בה מתגוררים מספר רב של ניצולי שואה, שחיו בעבר מתחת לקו העוני, הם זוכים למגורים נאים, שלוש ארוחות ביום, לטיפולים במכון פיזיותרפיה ופעילויות חברתיות רבות ומגוונות מידי יום במועדון חברתי מפואר במתחם קריית החסד של העמותה.

ממש בימים אלה העמותה לקראת סיומו של בניית בניין חדש הנמצא ברחוב הזיתים 12 בשכונת הדר בחיפה המיועד לאיכלוס של ניצולי שואה נוספים ואנו זקוקים לעזרתכם על מנת לסיים את הבנייה וניצולי שואה ממתינים להיכנס לבית חם זה. בואו כולנו נירתם למשימה חשובה זאת ונעזור להם ! מעל ל-70 ניצולי שואה כבר מתגוררים כיום, אצלנו בקריית החסד של עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה. עדיין חסר לנו סכום כסף נכבד וגדול על מנת להשלים ולסיים את הבנייה של הביניין בו נבנים בימים אלה גם הקומה העליונה ומעלית חדשה שיעמדו לטובת רווחתם של ניצולי השואה … אך, ללא הסיוע שלכם איננו יכולים להמשיך ! … אנו פונים אליכם בכל לשון של בקשה ומבקשים את עזרתכם !

ייחודיות המקום מאופיינת בכך: ניצול השואה גר בדירה משל עצמו, יש לו פרטיות משלו וגם חיי חברה ותמיכה של צוות העמותה ושאר ניצולי השואה. בבית החם ניצולי השואה מקבלים 3 ארוחות ביום, לוקחים חלק בחוגים המותאמים להם, בדיקות רפואיות שגרתיות, מכון פיזיוטרפיה, מועדון חברתי ועוד… לניצולי השואה מגיע לחיות בכבוד !

לכם יש את הכוח לתת יד ולהיות חלק מהעשייה שלנו – עיזרו לנו לסיים בהקדם את בניית הבית החם החדש !

כל התרומות לעמותת יד עזר לחבר מוכרות לצרכי מס על פי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

Copyright ©️ 2022 “עמותה “יד עזר לחבר

ע"ר 580381960

נגישות