יאיר לפיד מתארח בעמותה ביום השואה הבינלאומי ב- 27.1.2015


"הבית החם לניצולי שואה" ", שהוא ביתם של למעלה מ 120 ניצולי שואה שנקלעו למצוקה כספית נקרא על שמו של השר לשעבר וניצול השואה יוסף (טומי) לפיד ז"ל , אביו של יאיר לפיד . לפני הטקס והאירוע סייר יאיר לפיד במגורי הדיירים של הבית החם. אחד מרגעי השיא של האירוע היה כשיאיר לפיד נפגש עם ניצולת השואה שושנה קולמר בת 96 , ששרדה את מחנה ההשמדה אושוויץ אליו הובלה מבודפשט .

"יום השואה הבינלאומי" צויין בטקס מרגש שהתקיים במוזיאון "יד לניצול" של ה"בית החם לניצולי שואה" בחיפה

29 בינואר 2015

הטקס נערך במעמד ובהשתתפות קהל רחב של כאלפיים איש , בהם מאות ניצולי וניצולות שואה , ילדיהם ונכדיהם הטקס נערך במעמד ובהשתתפות קהל רחב של כאלפיים איש , בהם מאות ניצולי וניצולות שואה , ילדיהם ונכדיהם
"יום השואה הבינלאומי" , צויין בטקס מרגש ברחבת מוזיאון "יד לניצול" בקריית החסד של עמותת "יד עזר לחבר" המפעילה הוסטל "בית חם לניצולי שואה" בו מתגוררים למעלה מ 120 ניצולי שואה , אישי ציבור רבים כיבדו את ניצולי השואה בהם חבר הכנסת ושר האוצר לשעבר יאיר לפיד , וראש עיריית חיפה מר יונה יהב . מנכ"ל העמותה ומייסדה שמעון סבג אמר בטקס: "לא אנום ולא אשן עד שאדע כי אין בארץ ובעולם ניצול שואה אחד רעב" . טקס "יום השואה הבינלאומי" היה מכובד ומרשים ביותר , הטקס החל במזג אוויר נעים , בשעה: 13:00 בצהריים , ברחבת האנדרטה לזכר קורבנות השואה של מוזיאון "יד לניצול" שהוקם לפני כשנתיים , ליד העמותה ברחוב קסל בחיפה .
לכתבה המלאה ←

בעמותת "יד עזר לחבר" מתכוננים לסערה שתגיע השבוע לארץ !

5 בינואר 2015

הסיירת ההומניטרית של עמותת "יד עזר לחבר" הסיירת ההומניטרית של עמותת "יד עזר לחבר"
עלייה של 30% נרשמה בעמותות הסיוע בישראל וזאת עקב הקור העז ומזג האוויר החורפי והסוער שיפקוד את הארץ השבוע . עבור רבים מאזרחי ישראל , הדיווחים על הסערה הצפויה השבוע , מביאים עימם חרדה גדולה בשל המחסור בשמיכות , מעילים ואמצעים להתגוננות מפני הקור. על פי דיווחי עמותות הסיוע , לקראת גל הקור הנוכחי נרשמה עלייה של כ-30% בפניות אליהן , בהן פניות של ניצולי שואה רבים ומשפחות עובדות שהחלו השנה גם הם לפנות בבקשה לעזרה בתקופה הזאת.
גם בעמותת "יד עזר לחבר" הנמצאת ברחוב קסל שבחיפה והפועלת באיזור חיפה והצפון , מעידים על עלייה גדולה בפניות מרגע פירסום השבוע של התחזיות בכלי התקשורת אודות הסופה שבדרך ופועלים במיגוון מישורים על מנת לסייע .

לכתבה המלאה ←

חדשות בעמותת יד עזר לחבר

עמותת
08.01.2015
עמותת יד עזר תקיים ביום שלישי - 27.01.2015 הוא יום השואה הבינלאומי , טקס בו ישתתפו גם אישי ציבור.
הצפי שיגיעו אנשי ציבור רבים לאור ימי הבחירות הקרבים.
23.03.2014
עמותת "יד עזר לחבר" עובדת לילות כימים, והיא כבר החלה לארוז לאחרונה אריזות מזון למשפחות נזקקו
מעלית למעודונית ניצולי שואה
28.08.2014
עמותת יד עזר חנכה מעלית חדשה שתקל את הגישה למועדונית למען ניצולי השואה הניתמכים ע"י העמותה

סיבה למסיבה – ניצולת השואה הגב' שושנה קולמר חוגגת יום הולדת 95!!

2014-12-20 17:14:20 ניצולת השואה הגב' שושנה קולמר חוגגת יום הולדת 95

ניצולת השואה הגב' שושנה קולמר חוגגת יום הולדת 95

סיבה למסיבה היתה השבוע ב"בית החם של ניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה , ניצולת השואה ודיירת הבית החם הוותיקה הגב' שושנה קולמר חגגה את יום הולדתה ה - 95 , וזאת אכן סיבה לחגיגה גדולה !!!  
 
בקרית החסד של העמותה היתה התרגשות גדולה ביותר במסיבת יום ההולדת של שושנה קולמר . הגב' קולמר כהרגלה , בירכה כל דייריי ה"בית החם לניצולי השואה" של העמותה שהגיעו לחגוג ביחד עימה את מסיבת יום ההולדת שלה ואף שושנה הפליאה את כל הנוכחים במסיבה בריקודיה , כנערה קלת רגליים . 
 
יש לציין כי הגב' שושנה קולמר נולדה בשנת  1919 בצ'כוסלובקיה. במלחמת העולם השנייה איבדה את אביה ואימה וכן שניים מאחיה . עד עצם היום הזה , זיכרונותיה ממחנה ההשמדה אושוויץ רבים קשים מנשוא.

אזכרה לציון 11 שנים – למותם של נעמי ומרק ביאנו ז״ל שנרצחו בפיגוע הטרור

2014-10-04 22:55:18 אזכרה לציון 11 שנים - למותם של נעמי ומרק ביאנו ז״ל שנרצחו בפיגוע הטרור

אזכרה לציון 11 שנים - למותם של נעמי ומרק ביאנו ז״ל שנרצחו בפיגוע הטרור

ביום שישי, ערב יום הכיפורים ,2014 נערכה אזכרה לציון 11 שנים - למותם של נעמי ומרק ביאנו ז״ל שנרצחו בפיגוע הטרור במסעדת מקסים בחיפה. מרק ז"ל היה חבר אמת של עמותת יד עזר לחבר. כתב חברתי בכל רמ"ח אבריו שבראש מעיינו הייתה ההדדיות החברתית והתרומה לזולת. משפחת יד עזר לחבר - אבלה על אובדן יקר ערך לעיר חיפה. יהי זכרם ברוך.

עשרות "שפים" מפרויקט "תגלית" "הסתערו" על חדר האוכל של ניצולי השואה!

2014-08-02 21:18:39 קבוצה של עשרות "שפים" מארה"ב , שהגיעו לארץ במסגרת פרוייקט "תגלית" , הגיעה לבקר את ניצולי השואה

קבוצה של עשרות "שפים" מארה"ב , שהגיעו לארץ במסגרת פרוייקט "תגלית" , הגיעה לבקר את ניצולי השואה

קבוצה של עשרות "שפים" מארה"ב , שהגיעו לארץ במסגרת פרוייקט "תגלית" , הגיעה לבקר את ניצולי השואה. בעיצומם של הימי הלחימה הרבים והקשים של חיילי צה"ל ברצועת עזה במסגרת מבצע "צוק איתן", קבוצה של עשרות "שפים" מארה"ב , שהגיעו לארץ במסגרת פרוייקט "תגלית" , הגיעה לבקר את ניצולי השואה , ה"שפים" פשטו ו"הסתערו" על חדר האוכל של ניצולי השואה בעמותה.

תלמידי נוער מדרום אמריקה ביקרו ב"בית החם לניצולי השואה"

2014-06-18 10:25:42 תלמידי נוער בני 18 , מדריכים בתנועות הנוער בדרום אמריקה

תלמידי נוער בני 18 , מדריכים בתנועות הנוער בדרום אמריקה

מונדיאל הכדורגל נמצא בעיצומו בברזיל ... ומנגד , בחיפה , תלמידי נוער בני 18 , מדריכים בתנועות הנוער בדרום אמריקה , מהמדינות: אורוגאווי וברזיל , הגיעו למדינת ישראל לשנת הכשרה אשר במסגרתה הם מתנדבים בארגונים שונים ומגוונים , והשבוע הם הגיעו לבקר גם בעמותת "יד עזר לחבר" וה"בית החם לניצולי שואה" , שבה יתנדבו במהלך השנה הקרובה .

מאמן נבחרת ישראל בכדורגל אלי גוטמן התארח ב"בית החם לניצולי השואה"

2014-12-13 09:25:52 עם הגעתו קיבל מאמן נבחרת ישראל אלי גוטמן , סקירה נרחבת וסיור מודרך בכל קריית החסד של העמותה על ידי מנכ"ל , מייסד העמותה והרוח החיה של פעילותה מר שמעון סבג .

עם הגעתו קיבל מאמן נבחרת ישראל אלי גוטמן , סקירה נרחבת וסיור מודרך בכל קריית החסד של העמותה על ידי מנכ"ל , מייסד העמותה והרוח החיה של פעילותה מר שמעון סבג .

השבוע , ביום חמישי 11.12.2014 , התארח המאמן המצליח של נבחרת ישראל בכדורגל מר אלי גוטמן , שאף הוא בן לניצולי שואה , לביקור מרגש ביותר בעמותת "יד עזר לחבר" בחיפה . מאמן הנבחרת ביקר ב"בית החם לניצולי השואה" של העמותה ובקריית החסד של עמותת "יד עזר לחבר" בראשותו של מנכ"ל העמותה ומייסדה מר שמעון סבג .
 
עם הגעתו קיבל מאמן נבחרת ישראל אלי גוטמן , סקירה נרחבת וסיור מודרך בכל קריית החסד של העמותה על ידי מנכ"ל , מייסד העמותה והרוח החיה של פעילותה מר שמעון סבג . בין היתר למד גוטמן , כי העמותה דואגת למחסורם של למעלה מ - 2000 ניצולי שואה , הומלסים חסרי דיור וקורת גג , זקנים חסרי יכולת וילדים עם צרכים מיוחדים בכל איזור הצפון . 

אלפי חבילות מזון לראש השנה חולקו לניצולי השואה ולנזקקים במבצע ענק וחסר תקדים של עמותת "יד עזר לחבר"

2014-09-23 17:59:49 לאלפי נזקקים בעיר חיפה , אין עדיין מזון לחג לראש השנה שכבר עומד לו בפתח דלתות ביתנו

לאלפי נזקקים בעיר חיפה , אין עדיין מזון לחג לראש השנה שכבר עומד לו בפתח דלתות ביתנו

לאלפי נזקקים בעיר חיפה , אין עדיין מזון לחג לראש השנה שכבר עומד לו בפתח דלתות ביתנו , לקראת ראש השנה תשע"ה , פתחה ועמלה עמותת "יד עזר לחבר" במבצע ענק נרחב וחסר תקדים , כהרגלה במסורת רבת השנים מיום היווסדה . העמותה עובדת לילות כימים וכבר זמן רב לפני ראש השנה החלה בהתארגנות לוגיסטית מקיפה ונרחבת באריזת חבילות מזון למשפחות נזקקות וניצולי שואה , אשר ידן אינה משגת לערוך את שולחן החג .

חלוקת אריזות מלאות בממתקים וחומרי יצירה חולקו השבוע לילדי הדרום

2014-07-20 10:29:08 חלוקת אריזות מלאות בממתקים וחומרי יצירה חולקו השבוע לילדי הדרום ע"י

חלוקת אריזות מלאות בממתקים וחומרי יצירה חולקו השבוע לילדי הדרום ע"י

כל השבוע עזרנו לתושבי הדרום וחיזקנו אותם. להורים חילקתי יחד עם צוות מתנדבים מוצרי מזון, מטרנות, שמיכות ומזרנות ולילדים חילקנו אריזות מלאות בממתקים, משחקים וחומרי יצירה וצביעה. בצילום: אנו נמצאים בקרית מלאכי מחלקים לילדים שהפכו בין רגע למאושרים. צוות המתנדבים ואני שמעון סבג, מבטיחים לא להפסיק לעזור לתושבי הדרום לעבור את תקופת המלחמה בצורה הטובה ביותר ובעיקר לחזק אותם מנטלית.

"הבית החם לניצולי שואה" באתר החדשות "פוקס ניוז" FOX NEWS ֱבארה"ב !

2014-06-05 18:13:25 הציירת מניה הרמן, המתגוררת בבית החם לניצולי שואה

הציירת מניה הרמן, המתגוררת בבית החם לניצולי שואה

השבוע , בתאריך: 4.6.2014 , התפרסמה כתבה חדשותית בשפה האנגלית על "הבית החם לניצולי שואה" של עמותת "יד עזר לחבר" באתר האינטרנט החדשותי הידוע בארה"ב "פוקס ניוז" FOX NEWS . לקריאת הכתבה במלואה , בשפה אנגלית , כנסו לקישור המצורף , להלן: http://www.foxnews.com/world/2014/06/04/israel-dwindling-holocaust-survivors-struggle-with-poverty-bureacracy

משלחות מגרמניה ורוסיה הגיעו לביקור ב"בית החם לניצולי השואה"!

2014-11-01 10:57:12 שתי משלחות הגיעו מחו"ל לביקור מרגש בקריית החסד של העמותה . המשלחות ביקרו ב"בית החם לניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" .

שתי משלחות הגיעו מחו"ל לביקור מרגש בקריית החסד של העמותה . המשלחות ביקרו ב"בית החם לניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" .

לפני מספר ימים , הגיעו שתי משלחות מחו"ל לביקור מרגש בקריית החסד של העמותה . המשלחות ביקרו ב"בית החם לניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" . המשלחת הראשונה הגיע מגרמניה , עשרות חברי המשלחת האזינו בריכוז ובקשב רב לעדויותיהם המצמררות של מספר ניצולי השואה המתגוררים ב"בית החם לניצולי השואה" , אחד הדברים המרגשים במהלך הביקור היה עדותה של דיירת הבית , ניצולת השואה , בת ה 97 , הגב' שושנה קולמר . חברי המשלחת קיבלו סקירה מקיפה על קריית החסד של העמותה , וה"בית החם לניצולי השואה".

ראש הממשלה נתניהו לשגרירות הנוצרית: "תמיכתכם מקור לכוח ועידוד"!

2014-09-06 19:58:06 מימין ראש ממשלת ישראל בינימין נתניהו ומשמאל מנכ"ל השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים הד"ר יורגן בולר

מימין ראש ממשלת ישראל בינימין נתניהו ומשמאל מנכ"ל השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים הד"ר יורגן בולר

ראש ממשלת ישראל , מר בנימין נתניהו , שלח השבוע מכתב תודה והוקרה למנכ"ל השגרירות הנוצרית הבינלאומית בירושלים , ד"ר יורגן בולר , על רקע פעילות התמיכה שערך האירגון הנוצרי - ציוני הגדול בעולם במהלך ימי מבצע "צוק איתן". מנכ"ל השגרירות הנוצרית , הד"ר יורגן בולר אמר כי "התמיכה שלנו במדינת ישראל במהלך הימים הקשים שעברו עליה באה לבטא את מחויבותנו הבלתי מסויגת לעם ישראל ולמדינת ישראל . תדע מדינת ישראל ויידעו אזרחיה כי בכל יום ויום יש מאות מיליוני נוצרים ברחבי העולם , התומכים בכם בימי שיגרה או משבר כאחד" .

שלושה ניצולי שואה של ה"בית החם לניצולי השואה" חגגו מסיבת יום הולדת מרגשת !

2014-06-27 08:47:06 סיבות יום הולדת לניצולי השואה הרבים הן דבר שבשיגרה בעמותת "יד עזר לחבר"

סיבות יום הולדת לניצולי השואה הרבים הן דבר שבשיגרה בעמותת "יד עזר לחבר"

ביום חמישי 26.4.2014 , נחגגה ברוב פאר והדר מסיבת יום הולדת מרגשת ביותר לשלושה ניצולי שואה של ה"בית החם של ניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" אשר בקריית החסד ברחוב קסל בחיפה . הפעם חגגו הדיירים ה"הצעירים" מר יוסף פרידמן בן 82 , מר משה בר חיים בן 81 , ומר הארי הרלינג בן 78 , יש לציין כי מסיבות יום הולדת לניצולי השואה הרבים הן דבר שבשיגרה בעמותת "יד עזר לחבר"

תלמידי ביה"ס "הריאלי" בחיפה ביקרו ב"בית החם לניצולי השואה"

2014-05-28 22:24:41 תלמידי כיתה י של בית הספר הריאלי בחיפה

תלמידי כיתה י של בית הספר הריאלי בחיפה

תלמידי כתה י' של ביה"ס "הריאלי העברי" בחיפה , בהנחייתו של המורה והמחנך שלמה שחף הגיעו ביום שלישי 27.5.2014 , לביקור מרגש ביותר ב"בית החם לניצולי השואה" של העמותה . הביקור התקיים כחלק מהכנה למסע לפולין שיקיימו תלמידי בית הספר בשנת הלימודים הבאה . התלמידים התרגשו ביותר מסיפורם המרתקים של ניצולי השואה המתגוררים בבית החם של העמותה , במיוחד מסיפורה של ניצולת השואה הגב' שושנה קולמר בת ה – 96 , וניצולי שואה נוספים .

חיילי קורס הקצינים של חיל האוויר סייעו בבניית וקישוט הסוכה לניצולי השואה של הבית החם!

2014-10-09 12:06:48 חיילי קורס הקצינים של חיל האוויר סייעו בבניית וקישוט הסוכה לניצולי השואה של הבית החם.

חיילי קורס הקצינים של חיל האוויר סייעו בבניית וקישוט הסוכה לניצולי השואה של הבית החם.

השבוע , הגיעו עשרות חיילים מקורס הקצינים של חיל האוויר , וזאת על מנת לבנות סוכה לניצולי השואה , דיירי הבית החם לניצולי השואה של העמותה . כך יוכלו גם ניצולי השואה לקיים את מצוות הישיבה בסוכה בחג הסוכות . החיילים התקבצו בשעות הבוקר , במועדון החדש והמפואר שנחנך בתחילת חודש יוני 2014 , ברוב פאר והדר לטובת רווחתם של ניצולי השואה בחיפה , החיילים התרגשו ביותר מסיפורהם המרתקים של ניצולי השואה המתגוררים בבית החם של העמותה , ומההרצאה שניתנה להם על ידי האומנית והציירת הגב' מניה הרמן , שאף היא מתגוררת ב"בית החם לניצולי השואה".

עמותת יד עזר לחבר חילקה אלפי ילקוטים לילדים בסיכון

2014-08-29 08:32:19

עמותת יד עזר לחבר רכשה השנה מעל 2,500 ילקוטים חדשים ודאגה לאסוף עוד מאות ילקוטים משומשים וחילקה אותם לילדים בסיכון באזור חיפה והקריות.

בכל השנה העמותה מפעילה את "בית הילד" שמגיעים אליו כמאה ילדים בסיכון, ילדים אלו מקבלים בבית הילד ארוחת צהריים חמה, עזרה בשיעורי הבית, חדר יצירה, חדר מחשבים וחדר משחקים.

בנוסף העמותה מארגנת לילדים אלו קייטנה בכל חופש גדול, מסיבות בחגים ואפילו סנדוויצ'ים לבית הספר. הכתבה שלפניכם שודרה בערוץ 10 בתחילת הלימודים של שנת 2013.

נחנך מועדון חדש ומפואר ב"בית החם לניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר"

2014-06-21 22:31:09 נחנך מועדון חדש ומפואר ב"בית החם לניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר"

נחנך מועדון חדש ומפואר ב"בית החם לניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר"

בשעה טובה , נחנך ביום שישי 20.6.2014 , ברוב פאר והדר מועדון חדש ומפואר לטובת רווחתם של ניצולי השואה בחיפה , היה זה אירוע מלא בשמחה והתרגשות רבה במסגרת "קבלת שבת" לדיירי הבית חם לניצולי שואה" של עמותת "יד עזר לחבר" בקריית החסד לניצולי השואה שברחוב קסל בחיפה . המועדון כולל אולם כנסים ומוזיקה גדול , תאורת לדים , מערכת קולנוע ביתית משוכללת וגדולה , טלויזית מסך פלזמה ענק , חדר מחשבים עם עמדות מחשב ואינטרנט לשימושם של ניצולי השואה שיודרכו על ידי מתנדבים , תלמידי בתי הספר השונים , חדר פיזיוטרפיה ועיסויים , חדר ריפוי בעיסוק , מרפאת שיניים , חדר אחות , פינת יצירה ומספרה , כמו כן ממש בימים אלה מושלמים במועדון בנייתם של חדר כושר גדול עם כל האביזרים וציוד ספורט משוכלל , ובית כנסת .

עמותת "יד עזר לחבר " והבית החם לניצולי שואה בחידון התנ"ך העולמי שהתקיים ביום העצמאות ה 66 שנים למדינת ישראל !

2014-05-07 10:45:42 עמותת יד עזר לחבר והבית החם לניצולי שואה בחידון התנ"ך העולמי – צילום: קובי גדעון, לע"מ

עמותת יד עזר לחבר והבית החם לניצולי שואה בחידון התנ"ך העולמי – צילום: קובי גדעון, לע"מ

חברים יקרים ! ביום יום שלישי , 6.5.2014 היה יום העצמאות ה - 66 למדינת ישראל , ביום זה מתקיים מידיי שנה בבינייני האומה בירושלים "חידון התנ"ך העולמי לנוער יהודי" , בו נוטלים חלק נוער יהודי מהתפוצות ומישראל , וכמו כן מידיי משתתפים בו ראש הממשלה ושר החינוך ... והפעם גם עמותת "יד עזר לחבר" וניצולי השואה של ה"בית החם לניצולי השואה" היו שם !!! ... גם ניצולי השואה של "הבית החם לניצולי השואה" של עמותת "יד עזר לחבר" נטלו חלק בחידון זה , הוקרן סירטון קצר על פעילות העמותה , וראיון עם מר שמעון סבג , מנכ"ל העמותה , מר שמעון סבג .

לרגל יום הכיפורים התקיים "טקס כפרות" לניצולי השואה של הבית החם!

2014-10-09 11:37:08 ניצולי השואה של "הבית החם לניצולי שואה" של העמותה , מבקשים להודות לכבוד הרב בלוססקי

ניצולי השואה של "הבית החם לניצולי שואה" של העמותה , מבקשים להודות לכבוד הרב בלוססקי

ניצולי השואה של "הבית החם לניצולי שואה" של העמותה , מבקשים להודות לכבוד הרב בלוססקי

לפני יום הכיפורים תשע"ה , התקיים בעמותת "יד עזר לחבר" טקס כפרות עם מטבעות שיתרמו לצדקה , הטקס נערך ע"י הרב שי בלוססקי . ניצולי השואה של "הבית החם לניצולי שואה" של העמותה , מבקשים להודות לכבוד הרב בלוססקי המגיע מידי שבועיים לשיעור חוויתי על חגי ישראל , פרשת השבוע והקשר לאקטואליה .

נחנך חדר מחשבים ואינטרנט במועדון החדש ב"בית החם לניצולי השואה" בתרומת השופטת בדימוס ד"ר דרורה פלפל ונציגות השופטים מתל אביב

2014-08-14 22:30:01 ניצולי השואה , נציגי השגרירות הנוצרית בירושלים , במרכז מייסד העמותה מר שמעון סבג , ולצידיו רועי סבג , ועורך דין העמותה יגאל דנינו .

ניצולי השואה , נציגי השגרירות הנוצרית בירושלים , במרכז מייסד העמותה מר שמעון סבג , ולצידיו רועי סבג , ועורך דין העמותה יגאל דנינו

ניצולי השואה , נציגי השגרירות הנוצרית בירושלים , במרכז מייסד העמותה מר שמעון סבג , ולצידיו רועי סבג , ועורך דין העמותה יגאל דנינו. בשעה טובה , ברוב פאר והדר , נחנך ביום שלישי , 12.8.2014 חדר מחשבים ואינטרנט במועדון החדש והמפואר בקריית החסד לניצולי השואה , ב"בית החם לניצולי שואה", של עמותת "יד עזר לחבר" בחיפה . חדר מחשבים זה כולל מספר רב של עמדות מחשב המחוברים לגלישה באינטרנט , לטובת רווחתם של דיירי ה"בית החם לניצולי השואה" של העמותה , חדר מחשבים זה אף ישמש ניצולי שואה רבים מהעיר חיפה והצפון .

מסיבת פרידה מרגשת לאחות טריה המתנדבת מפינלנד

2014-06-20 10:16:48 מסיבת הפרידה לאחות טריה , טריה שהגיעה להתנדב לפני כשנה ב"בית החם לניצולי השואה" של העמותה

מסיבת הפרידה לאחות טריה , טריה שהגיעה להתנדב לפני כשנה ב"בית החם לניצולי השואה" של העמותה

לאחרונה , התקיימה מסיבת פרידה מרגשת ביותר בעמותת "יד עזר לחבר" , היתה זאת מסיבת הפרידה לאחות טריה , טריה שהגיעה להתנדב לפני כשנה ב"בית החם לניצולי השואה" של העמותה , מהארץ הרחוקה פינלנד . האחות טריה הילטיונן , היתה אהובה מאוד על כל דיירי "הבית החם לניצולי השואה" ועל כל ניצולי השואה הרבים , כמו כן היתה אהובה על כל צוות עובדי העמותה . תמיד היה לה חיוך רחב על פניה בכל רגע ורגע שעזרה לניצולי השואה באדיבות רבה .

חיילי "מארינס" של הצי השישי הגיעו להתנדב ב"בית החם לניצולי השואה"

2014-05-02 16:36:01 חיילי הצי השישי ומתנדבי השגרירות הנוצרית בירושלים בפעילות התנדבותית בקרית החסד של עמותת "יד עזר לחבר"

חיילי הצי השישי ומתנדבי השגרירות הנוצרית בירושלים בפעילות התנדבותית בקרית החסד של עמותת "יד עזר לחבר"

עשרות חיילי הצי השישי , חיילי ה"מארינס" האמריקאי שהתארחו השבוע בנמל חיפה , הגיעו לקרית החסד של עמותת "יד עזר לחבר" ברחוב קסל בחיפה . החיילים בחרו "לבלות" את יום החופשה הארוך שלהם דווקא ביחד עם ניצולי השואה של "הבית החם לניצולי השואה" של העמותה .

לכתבות ישנות יותר